Terorismus a Islám. Zlo je všude.

28. září 2015 v 23:30 | Kifaaya Diab
Hodně a často stále dokola slyším, že vlastně každý kdo je muslim a věří v Islámské učení je terorista, vrah a magor. Čtu to a slyším, pořád dokola. Mnoho lidí Korán nečetlo a nebo si vzalo z Koránu jen co chtělo a dělá závěry ze zemí, kde je to válkou proseté. Asi úplně na začátek, bych Vám jako člověk, který se o víru Islámu zajímá Vám musím říct jedno. Násilí na lidech zvířatech, vraždy, xenofobie, týrání žen je zcela proti učení Islámu. A řekne Vám to opravdu každý muslim.


Muslim totiž neznamená být vrah, psychopat a terorista. Nic takového se pro Boha v Koránu nepíše, je to zcela proti učení Islámské víry. Každý muslim, či vůbec každý věřící tyto ohavnosti tvrdě velmi tvrdě odsuzuje. Opravdu nesuďte víru a lidi podle zemí a psychopatů,kteří ve víře s Koránem uřezávají hlavy. To do Koránu, k víře vůbec nepatří!!! Nikdy patřit nesmí. Diť násilí v jakékoliv podobě je tím nejtěžším hříchem. Každý kdo si opravdu myslí a věří těmto věcem, že muslim je vrah a terorsita by si měl zajít nejdříve zajít do knihoven a půjčit si různé knihy o učení Islámu,o víře k Allahu, musí číst více knih, né jen jednu.Chce to studovat i historii samotnou, celkově se trochu zajímat o víru, křesťanství, Boha, atd. Zabere Vám měsíce, ba roky než opravdu pochopíte, že Islám je opravdu vírou v mír, ale vše má řád, vše skvěle zapadá a vše se Vám pak bude zdát opravdu úplně samozřejmé a jasné.


Já jako muslimka tvrdě odsuzuji jakékoliv násilí.Já si Islám vybrala dobrovolně, ale jsem velmi spokojená. Mnohem více, než když jsem žila v tvrdé katolické víře. Já se od Boha neodvrátila, jen jsem přešla k něčemu co mně dělá štastnější. Islámská víra mi dává totiž opravdu jasné odpovědi na celkovou víru, i ato jak vznikl svět, kdo je Bůh a kdo jsme my.Ona víra v Boha není nic špatného. Nikdy nebyla.Špatný jsou bohužel lidé, co pod jménem Boha dokáží zabíjet. Je to tím nejtěžším hříchem co vůbec může být. Zabít, vraždit,mučit atd. To dělají psychopati, né normální učený a moudří lidé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 29. září 2015 v 16:29 | Reagovat

Proto pokaždé, když někdo začne nadávat na muslimy nebo celkově na jiné věřící skupiny mlčím a nevyjadřuji se, nebo se vyjádřím, ale s jinou odpovědí. Nechápu, proč každý musí nadávat na muslimy a tak, když né každý je takový, jako ti, kteří sekají hlavy.

Přece jenom i my jsme lidi a když si čtu noviny nebo poslouchám zprávy, tak čtu, jak někdo někoho pobodal nebo týrají psa a tak..a tohle je normální? Ne, není to zcela normální.
Přijde mi, že odsoudit někoho jen tak na povrch, je nesmysl. :-)

A ty fotky jsou moc nádherné. A ta druhá fotka je nádherná! :-)

2 Ježurka Ježurka | Web | 30. září 2015 v 16:03 | Reagovat

Já vím, že všechno je jen v lidech, ne ve víře nebo v něčem jiném. Ale vadí mi ta jiná kultura a nikdo opravdu neví, co tady v Evropě budou dělat, jak budou žít a kdo je bude živit. To je asi ten hlavní problém.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama